Logowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejKartoSfera
Aktualności
Komunikat Banku Spółdzielczego w Dobczycach
14-12-2018

W nawiązaniu do Komunikatu Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 14 grudnia 2018 roku dotyczącego funkcjonowania banków spółdzielczych w warunkach wygaśnięcia umów zrzeszenia Zarząd Banku informuje, że Bank Spółdzielczy w Dobczycach posiada wszelkie niezbędne umowy oraz spełnia warunki dalszego funkcjonowania w obecnej formie prawnej (Bank jest zrzeszony z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz jest uczestnikiem Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS).

Google Pay
05-10-2018

RODO
24-05-2018

Informacja dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą
14-06-2018

Od dnia 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), zakładająca wprowadzenie Mechanizmu Podzielonej Płatności (ang. Split Payment).

Kursy walut
WIBOR
Data: 2019-01-22
Sym. Jed. Dewizy Pieniądze
Skup Sprz. Skup Sprz.
EUR 1 4.19 4.39 4.16 4.42
USD 1 3.69 3.86 3.66 3.89
Średni WIBOR 1M: 1,64%
Średni WIBOR 3M: 1,72%
Średni WIBOR 6M: 1,79%

Natalia Lińczowska - 16 letnia uczennica dobczyckiego gimnazjum pewnego razu na jednym z portali społecznościowych natknęła się na historię 7 letniego chłopca o imieniu Piotruś, który zmaga sie z chorobą nowotworową. Postanowiła, że może mu pomóc.

Dla Natalii największą "miłością" w życiu są biegi długodystansowe. Należy do Dobczyckiego Klubu Biegacza. To dzięki bieganiu stała się człowiekiem, który optymistycznie spogląda na świat i umie po swojemu ulepszać życie.

Piotruś Wiśniewski z Działdowa jest natomiast wielkim fanem motoryzacji. W wieku 5 lat zachorował na złośliwy nowotwór mózgu. Szczęśliwie przeszedł operację usunięcia guza w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, przetrwał chemioterapię i radioterapię. Zakończył leczenie. Wrócił do szkoły, nabrał sił, poszedł do I klasy. Teraz choroba wróciła ze zdwojoną siłą.

W Polsce brak jest skutecznej terapii i leków, dlatego Piotruś rozpoczął leczenie w Austrii. Jest już po 2 cyklu terapii - rokowania są dobre. Niestety, aby chłopiec mógł kontynuować leczenie potrzebne są ogromne pieniądzie. Dla rodziców i całej rodziny zbyt wielkie, gdyż całkowity koszt leczenia wynosi 400 tysięcy euro.

15 lutego 2015 roku o godz. 11:30 spod wieży Mariackiej na krakowskim rynku wystartowała  Natalia, aby pokonac trasę z Krakowa do Warszawy.

Dziennie będzie chciała pokonać odcinek 30-40 km. W Warszawie chce poprosić Pierwszą Damę Rzeczypospolitej Polskiej - Annę Komorowską o wsparcie akcji i pomoc dla Piotrusia.

Bank Spółdzielczy w Dobczycach wsparł finansowo organizację biegu.

Jesteśmy dumni, że wśród nas, w gminie Dobczyce, mieszkają tak wspaniali młodzi ludzie, z wielkim sercem, którzy chcą pomagać innym.

Natalio! Życzymy Ci dużo zdrowia, sił i wytrwałości na trasie. Będziemy wszyscy mocno trzymać kciuki i śledzić Twój bieg każdego dnia.

Gratulujemy tak wspaniałej inicjatywy!

Wydrukowane z: http://bsdobczyce.pl/-bieg-dla-zycia-bieg-dla-piotrusia.html