Logowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejKartoSfera
Kalkulator kredytowy - KREDYT GOTOWKOWY

Kalkulator kredytowy - KREDYT NA SZOSTKE

Kalkulator kredytowy - KREDYT MIESZKANIOWY

Aktualności
13-09-2022

BLIK na telefon
10-06-2022

>>> BLIK NA TELEFON <<<

BLIK - PRZELEW NA TELEFON to nowość w naszej aplikacji mobilnej.
Jeżeli dodatkowa ikona, nie pojawiła się automatycznie,
należy wykonać aktualizację w sklepach Google Play i App Store.


>>> UWAGA <<<
Aby odbierać przelewy BLIK na telefon, konieczne jest zaakceptowanie regulaminu w aplikacji mobilnej.
Ustawienia -> BLIK -> Przelewy na telefon BLIK.

Jubileusz 115-lecia Banku
26-11-2022

Rok 2022 jest dla Banku Spółdzielczego w Dobczycach niezwykle ważnym, z uwagi na Jubileusz 115-lecia istnienia Banku.

BLIK w aplikacji e24 BS Dobczyce
30-11-2021
Kursy walut
WIBOR
Data: 2022-11-25
Sym. Jed. Dewizy Pieniądze
Skup Sprz. Skup Sprz.
EUR 1 4.59 4.80 4.56 4.83
USD 1 4.41 4.61 4.37 4.64
Średni WIBOR 1M: 7,08%
Średni WIBOR 3M: 7,34%
Średni WIBOR 6M: 7,51%

Natalia Lińczowska - 16 letnia uczennica dobczyckiego gimnazjum pewnego razu na jednym z portali społecznościowych natknęła się na historię 7 letniego chłopca o imieniu Piotruś, który zmaga sie z chorobą nowotworową. Postanowiła, że może mu pomóc.

Dla Natalii największą "miłością" w życiu są biegi długodystansowe. Należy do Dobczyckiego Klubu Biegacza. To dzięki bieganiu stała się człowiekiem, który optymistycznie spogląda na świat i umie po swojemu ulepszać życie.

Piotruś Wiśniewski z Działdowa jest natomiast wielkim fanem motoryzacji. W wieku 5 lat zachorował na złośliwy nowotwór mózgu. Szczęśliwie przeszedł operację usunięcia guza w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, przetrwał chemioterapię i radioterapię. Zakończył leczenie. Wrócił do szkoły, nabrał sił, poszedł do I klasy. Teraz choroba wróciła ze zdwojoną siłą.

W Polsce brak jest skutecznej terapii i leków, dlatego Piotruś rozpoczął leczenie w Austrii. Jest już po 2 cyklu terapii - rokowania są dobre. Niestety, aby chłopiec mógł kontynuować leczenie potrzebne są ogromne pieniądzie. Dla rodziców i całej rodziny zbyt wielkie, gdyż całkowity koszt leczenia wynosi 400 tysięcy euro.

15 lutego 2015 roku o godz. 11:30 spod wieży Mariackiej na krakowskim rynku wystartowała  Natalia, aby pokonac trasę z Krakowa do Warszawy.

Dziennie będzie chciała pokonać odcinek 30-40 km. W Warszawie chce poprosić Pierwszą Damę Rzeczypospolitej Polskiej - Annę Komorowską o wsparcie akcji i pomoc dla Piotrusia.

Bank Spółdzielczy w Dobczycach wsparł finansowo organizację biegu.

Jesteśmy dumni, że wśród nas, w gminie Dobczyce, mieszkają tak wspaniali młodzi ludzie, z wielkim sercem, którzy chcą pomagać innym.

Natalio! Życzymy Ci dużo zdrowia, sił i wytrwałości na trasie. Będziemy wszyscy mocno trzymać kciuki i śledzić Twój bieg każdego dnia.

Gratulujemy tak wspaniałej inicjatywy!

Wydrukowane z: http://bsdobczyce.pl/-bieg-dla-zycia-bieg-dla-piotrusia.html