Logowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejLogowanie do bankowości elektronicznejKartoSfera
Aktualności
Google Pay
05-10-2018

RODO
24-05-2018

Informacja dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą
14-06-2018

Od dnia 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), zakładająca wprowadzenie Mechanizmu Podzielonej Płatności (ang. Split Payment).

Nowy eBankNet
14-06-2018

Uprzejmie informujemy, iż została udostępniona nowa wersja Bankowości Elektronicznej.

Kursy walut
WIBOR
Data: 2018-11-20
Sym. Jed. Dewizy Pieniądze
Skup Sprz. Skup Sprz.
EUR 1 4.23 4.43 4.20 4.46
USD 1 3.70 3.87 3.67 3.90
Średni WIBOR 1M: 1,64%
Średni WIBOR 3M: 1,72%
Średni WIBOR 6M: 1,79%

Rozpoczęła się nowa kampania reklamowa Banków Spółdzielczych
z Grupy BPS.

Pod hasłem Weź Wygodny Kredyt na Szczęście, Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oferują klientom produkt najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Wygodny Kredyt oznacza możliwość przeznaczenia na dowolny cel, rzetelną obsługę i szybką decyzję.

W telewizji emitowany jest 30-sekundowy spot promujący uniwersalny produkt dostępny w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS. Fabuła opiera się o zabawną historię rodzinną, która rozgrywa się w przytulnym domu na przedmieściach. Wygodny Kredyt jest prostym rozwiązaniem, które pozwala spełniać marzenia.

Emisja spotu reklamowego w telewizji rozpoczęła się 22 sierpnia. Banki Spółdzielcze będą promowały się w stacjach: TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat oraz w ich wybranych kanałach tematycznych, a także w Internecie - spot pojawi się na platformach VOD, player.pl i ipla.pl. Promocję wspiera kampania banerowa w Internecie, działania na portalu Facebook, a także dedykowany portal najblizejludzi.pl

Kampania bazuje na nowym spocie oraz materiałach graficznych, zachowuje jednak elementy łączące ją z poprzednimi działaniami reklamowymi i charakterystycznym zielonym fotelem, symbolem dobrej obsługi w Bankach Spółdzielczych. Nowy symbol – zielony słonik – przywodzi na myśl życzenia szczęścia dla osoby, która jest nim obdarowana oraz pozostaje w zielonych barwach bankowości spółdzielczej.

Wydrukowane z: http://bsdobczyce.pl/aktualnosci-aktualnosci-kampania-reklamowa.html